+420 774 603 032
info@iwayini.cz

Vína IWAYINI

Objevte vína kmene Zůlů

Naše vína jsou svěží, harmonická, vzbuzující touhu po objevování a užívání si radosti ze života. Díky tomu, že vyrábíme limitované množství lahví, se můžeme plně soustředit na kvalitu každé jedné z nich.

Vína řady ISIKO

Vína řady ISIKO (v Zuluštině Tradice) jsou inspirovaná tradicí rodiny Zůlů, která vždy vyráběla svěží, šťavnatá vína plná ovoce a květů.

Cabernet Moravia 2021 Krefty

Suché víno s tóny černého rybízu, ušlechtilého dřeva a nádechem čokolády. Harmonický ovocný projev se šťavnatou kyselinou a jemnou tříslovinou.

Druh: suché
Zbytkový cukr:
1,0 g/l
Kyseliny: 4,9 g/l
Obsah alkoholu: 12,6 % obj.

Frankovka rosé 2021 Šusfeldy

Polosuché víno s tóny peckového ovoce a nádechem jahod. Harmonická plná chuť se svěží ovocnou kyselinou.

Druh: polosuché
Zbytkový cukr:
 9,5 g/l
Kyseliny: 6,5 g/l
Obsah alkoholu: 11,6 % obj.

Pálava 2021
Kozí horky

Polosladké víno s jemnými tóny tropického ovoce a nádechem medu a hluchavky. Plná herbální chuť podpořena tóny kandovaného ovoce s dlouhou kořeněnou dochutí.

Druh: polosladké
Zbytkový cukr:
 15,0 g/l
Kyseliny: 5,9 g/l
Obsah alkoholu: 13,8 % obj.

Riesling 2021
Kozí horky

Polosuché víno s nádechem lipového květu a citrusových plodů. Plná chuť s harmonií lehkého zbytkového cukru a šťavnaté odrůdové kyseliny.

Druh: polosuché
Zbytkový cukr:
 8,4 g/l
Kyseliny: 7,5 g/l
Obsah alkoholu: 13,4 % obj.

Sauvignon 2021
Nová hora

Suché víno s výrazným minerálním projevem doplněný lehkými tóny grepové kůry a angreštu. Plná chuť se šťavnatou kyselinou a dlouhým závěrem s citrusovým podtónem.

Druh: suché
Zbytkový cukr:
 2,7 g/l
Kyseliny: 7,9 g/l
Obsah alkoholu: 12,9 % obj.

Veltlínské zelené 2021 Trkmansko

Suché víno s tóny zeleného jablka a pepře. Strukturní a kořeněná chuť podpořená jemně pikantní kyselinou s minerálním závěrem.

Druh: suché
Zbytkový cukr:
 4,4 g/l
Kyseliny: 7,0 g/l
Obsah alkoholu: 12,1 % obj.

Vína řady UMLANDO

Řada vín UMLANDO (v Zuluštině znamená Historie) zosobňuje návrat k fermentaci a zrání vín v sudech z dubového a akátového dřeva a jejich následný blending.

Chardonnay 2021
Trkmansko

Komplexní víno s tóny máslové hrušky, tropického ovoce a ušlechtilého dřeva. Chuť je plná, ovocná s lehkou kyselinou a krémovým závěrem.Víno kvasilo i zrálo v dubových sudech 11 měsíců.

Druh: suché
Zbytkový cukr: 0,4 g/l
Kyseliny: 4,9 g/l
Obsah alkoholu: 12,5 % obj.

Pinot Blanc 2021
Trkmansko

Víno s tóny zralých citrusů, bílé broskve a sladkého koření. Chuť je plná, krémová, se svěží kyselinou a lehkým vanilkovým závěrem. Víno kvasilo i zrálo v dubových sudech 11 měsíců.

Druh: suché
Zbytkový cukr: 1,0 g/l
Kyseliny: 5,7 g/l
Obsah alkoholu: 13,0 % obj.

Pinot Noir 2021
Nad jezerem

Víno s tóny sušeného ovoce, čokolády a jemným kouřovým aroma. Chuť je elegantní, s jemnou kyselinou, hebkým tříslem, doplněná tóny dřeva. Víno zrálo v dubových sudech 10 měsíců.

Druh: suché
Zbytkový cukr: 0,1 g/l
Kyseliny: 5,5 g/l
Obsah alkoholu: 12,5 % obj.

Ryzlink vlašský 2021
Pod Pálavou

Minerální víno s tóny citrusů, sušených bylinek a lehkým botrytickým projevem. Chuť je plná, s pevnou kyselinou a minerálně slanou dochutí. Víno zrálo v dubových a akátových sudech 10 měsíců.

Druh: suché
Zbytkový cukr: 0,4 g/l
Kyseliny: 5,3 g/l
Obsah alkoholu: 12,0 % obj.

Veltlínské zelené 2021 Trkmansko

Plné víno s tóny zeleného jablka, pepře a mandlí. Chuť je kořenitá, šťavnatá, s minerální dochutí a decentním projevem ušlechtilého dřeva. Víno zrálo v dubových a akátových sudech 10 měsíců.

Druh: suché
Zbytkový cukr: 0,2 g/l
Kyseliny: 4,6 g/l
Obsah alkoholu: 12,5 % obj.

Kde můžete vína koupit a ochutnat

Pokud byste chtěli zažít výtečnou degustaci a okusit všechny vzorky vína IWAYINI najednou, není problém. Zastavte se k nám do Břeclavi do IWAYINI gallery. Rádi vás přivítáme.

A kdybyste to k nám náhodou měli příliš daleko, objednejte si vína IWAYINI jednoduše na našem e-shopu s dopravou zdarma.